IDEA: Takvim: Yaklaşan Olaylar

Yaklaşan Olaylar:
IDEA 20. Grup Yazılım Mühendisliği 2. Telafi Sonuçları
Yarın (23:55)
 
IDEA 20. Grup Yazılım Mühendisliği 2. Telafi Sonuçları

No Ad Soyad Doğru NOT DURUM
s20172 Özlem Taşan 10 50 GEÇTİ
s20072 Sönmez Nur Kılıç 9 45 GEÇTİ
s20024 Belgin Koçak 9 45 GEÇTİ
s19012 Hatice Begüm Yıldırım 8 40 GEÇTİ
s20122 Hilal Yılmaz 8 40 GEÇTİ
s20088 Aykut Tosun 8 40 GEÇTİ
s20152 Nazım Eskikakız 7 35 KALDI
s18177 Volkan Kocataşkın 7 35 KALDI
s20013 Gürhan  Osmanoğlu 6 30 KALDI
s20109 İbrahim Toptaş 5 25 KALDI
s20167 Hüseyin Çağlar Aras 5 25 KALDI
s20065 Eren Özgü 4 20 KALDI
s20168 Osman Kemal Dağ 4 20 KALDI
s20138 Işı Tarcan 3 15 KALDI
s20110 Onur Yıldız 3 15 KALDI
s20085 Alperen  Tosunoğlu 3 15 KALDI


IDEA 20. Grup Veri Tabanı Yönetim Sistemleri 2. Telafi Sonuçları
Yarın (23:55)
 IDEA 20. Grup Veri Tabanı Yönetim Sistemleri 2. Telafi Sonuçları

No Ad Soyad Doğru Boş Yanlış NOT DURUM
s20067 Alperen Uyanık 21 5 4 61 GEÇTİ
s20155 Gözde Ünal 20 0 10 52 GEÇTİ
s20172 Özlem Taşan 19 3 8 52 GEÇTİ
s20065 Eren Özgü 15 6 9 37 GEÇTİ
s20075 Beynaz Eski 15 3 12 34 GEÇTİ
s20141 Yiğitalp Körpe 15 0 15 31 GEÇTİ
s20152 Nazım Eskikakız 15 0 15 31 GEÇTİ
s20186 G. Taha Gören 15 0 15 31 GEÇTİ
s20074 Melike Çakır 12 7 11 28 KALDI
s20088 Aykut Tosun 11 13 6 28 KALDI
s20165 Damla Yanar 14 0 16 28 KALDI
s20115 Sabiha Hızal 13 2 15 25 KALDI
s20128 Meltem Atay 13 1 16 25 KALDI
s20167 Hüseyin Çağlar Aras  13 0 17 25 KALDI
s20013 Gürhan Osmanoğlu 10 7 13 19 KALDI
s20110 Onur  Yıldız 11 4 15 19 KALDI
s20138 Işı Tarcan 9 6 15 13 KALDI
s20085 Alperen Tosunoğlu 9 0 21 7 KALDI


IDEA 20. grup Web Programlama 1. Telafi Sonuçları
Yarın (23:55)
 IDEA 20. grup Web Programlama 1. Telafi Sonuçları

No Ad Soyad Doğru Cevap NOT DURUM
s20109 İbrahim  TOPTAŞ 55 77 GEÇTİ
s20057 Aslıhan  Aktepe 49 69 GEÇTİ
s20067 Alper  Uyanık 49 69 GEÇTİ
s19201 Evren  Elaçık 46 65 GEÇTİ
s20165 Damla  Yanar 46 65 GEÇTİ
s20066 Özgün  Şenalp 45 63 GEÇTİ
s20002 Onur  Codur 45 63 GEÇTİ
s20062 Kemal  Okan 45 63 GEÇTİ
s20122 Hilal  Yılmaz 43 61 GEÇTİ
s20192 Nazım  Eskikakız 40 56 GEÇTİ
s20128 Meltem  Atay 38 54 GEÇTİ
s20013 Gürhan  Osmanoğlu 34 48 GEÇTİ
s20042 Samet  Samur 34 48 GEÇTİ
s20075 Beynaz  Eski 32 45 GEÇTİ
s20110 Onur  Yıldız 30 42 GEÇTİ
s20186 G. Taha  Gören 28 39 KALDI
s20085 Alperen  Tosunoğlu 24 34 KALDI
s20168 Osman Kemal  Dağ 23 32 KALDI
s20138 Işı  Tarcan 17 24 KALDI
s20167 Hüseyin Çağlar  Aras 15 21 KALDI

İDE_A/BTSP 20.GRUP SON EĞİTİMİ TELAFİ SINAVLARI PROGRAMI
Cumartesi, 23 Eylül (10:00)
 İDE_A/BTSP 20.GRUP SON EĞİTİMİ TELAFİ SINAVLARI PROGRAMI

 

23 Eylul 2017 Cumartesi

Saat Ders / Sınav Sınav Yeri
10:00- - Web Programlama Dersi 2. Telafi Sınavı
- YGP Dersi 2. Telafi Sunumlari

BMB 1
NOT:
1) YGP dersi telafi sunumu yapacaklar, sunumdan once lutfen admin@idea.metu.edu.tr adresine email atarak bilgilendirme yapsinlar.



NOT: Sertifika toreni tarihi ilerleyen gunlerde duyurulacaktir.
Aylık Görünüm
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cmt Paz
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cmt Paz
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 Bugün Perşembe, 21 Eylül 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Pzt Sal Çrş Prş Cum Cmt Paz
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31